O nás

Hotel Flipper

Náš príbeh

Reštaurácia Flipper sa nachádza v podtatranskej oblasti v turistickej obci Vrbov. A čím si zaslúžila táto obec prívlastok „turistická“? Je to predovšetkým tým, že návštevník ako aj práve vy tu môžete nájsť termálne bazény s ozdravujúcimi účinkami na Váš organizmus.

K tomu, aby ste sa tu dobre cítili, prispievame našimi stravovacími službami so širokou škálou možností. Reštaurácia sa nachádza pri hlavnej ceste, ktorá je súčasťou krásnej prírody a rybníka. Je súčasťou hotela Flipper. V reštaurácii Flipper pôsobíme od roku 2007, kedy sme aj obnovili celkový interiér reštaurácie. V roku 2008 sme rozšírili reštauráciu o letnú terasu s výhľadom na naše veľhory Vysoké Tatry a rybník.

Rybník je súčasťou malebnej prírody, ktorý je lemovaný turistickým chodníkom a ak vám nestačí len jeden rybník, o kúsok ďalej sa nachádzaju ďalšie dva a môže sa Vám naskytnúť nádherná scenéria na tento kúsok zeme, či už je to v lete alebo zime. A ak ste otužilý typ človeka a navštívite termálne bazény v zimnej sezóne, určite sa Vám naskytne pohľad na zasnežené okolie a Vy práve sedíte v 38o vode, kde vo večerných hodinách je fascinujúce sa pozerať na bielu krajinu a Vám je stále teplo.

Ak máte práve chuť spoznať okolité mestá, je tu možnosť navštíviť mestá Poprad a kráľovský Kežmarok s bohatou históriou, ďalej je to Levoča, Spišský hrad a iné.

Hotel Flipper

Ubytovanie

Kapacita 57 ľudí na dvojlôžklových a trojlôžklových izbách. Stravovanie v hotelovej reštaurácii. V prípade skupinových zájazdov poskytujeme ZĽAVY. Možnosť opustit 1x za deň areál bazénov v prípade zakúpenia celodenného lístka

IMG-OUR
IMG-OUR
Hotel Flipper

Reštaurácia

Denné menu + nové PIZZA menu. Výber jedál zo širokého sortimentu slovenskej kuchyne a rybacích špecialít. V prípade skupinových zájazdov poskytujeme ZĽAVY.

Odber noviniek